28 Ekim 2016 Cuma

Biri Kadife mi dedi?

Kadife'msi, Kadife'mtrak


http://www.bershka.com/tr/trendler/kadin/kadife-c1010131690.html

Kadife trendi, kış mevsiminde ortaya çıkan kalın,  şık ve zarif görünüme sahip kadınların kullandığı hoş parçalardır. Kadife aslında geçmişten günümüze sıkça kullanılmakta ve 2016 yılında tepeden tırnağa kadifeyle boyanmış kombinler karşımıza çıkıyor.Baştan aşağı kadife trendi şu zamanlarda moda severlerin ufkunu genişletiyor, biraz abartı dursa bile üzerimizde, özel günlerde ve spor ayakkabı ile günlük şıklıkta bende varım iddiasıyla  kendi farkını ortaya koyuyor.(t-shirt detaylarında kullanılmıştır)


Kadife şıklığı bu sene   elbise ve eteklerde sıkça  görülmektedir. Kadife üstü işlemelere rastlamakta cabası, enfes kombinlere imza atan bloggerların da kadifeyi kullanmaları bizi hem heyecanlandırıyor hem de özendiriyor.


Üst giyim de kadifeler genellikle ağırlıklı olarak ceketlerde işlemeler ile kullanılsa da bu sene tüm üst giyim parçalarında rastlıyoruz. Vintage tarzı, ve Bomber (pilot, bombacı) ceketlerde kullanıldı. Ayakkabıda ise, bu sezonun trendi bilek boy, sivri burun bootie' ler de ve birçok ayakkabı detaylarında karşımıza çıkıyor. Birçok marka hatta kadifeyi abartarak çanta, aksesuarda ve şapkalar da kullanarak gece ve gündüz kullanıma uygun trend tasarımlara imza atıyor.
Kombinlere göz atmaya ne dersiniz? 


0 yorum:

Yorum Gönder