11 Aralık 2016 Pazar

Kürkler ile kombin.

Kürkler günlük kullanımda nasıl kombinlenir?

Evet yanlış anlamadınız kürkler artık günlük kullanıma uyarlanıyor. Nasıl mı? her şeye karışan spor parçalar artık kürklerde kombinlenebiliyor. Kürkler aslında 90'lar dan beri sadece zengin varlıklı kadınların kullandığı gösteriş amacıyla üste atılan pahalı ağır parçalar olarak dizilerde ve filmlerde bize böyle lanse edilse bile artık öyle olmadığı gözüküyor. 2017' ye girerken bizi her daim yanımızda, bizi bırakmayacak sıcacık yumuşacık ve en önemlisi her bütçeye uygun kürkler en iyi dostumuz olacak.Hem görünüşü hem de dokusuyla bizi cezbeder kürkler. Kaşe ve deri kabanlardan sıkılıp bu trend te bende varım diyorsan kombinleme tüyolarım tam da sana göre.


Geçen süre itibariyle kürkler sadece kabanlarda kalmayıp yakalıklarda, anahtarlıklarda ve ayakkabılarda da kullanılan detay haline gelmiştir.  Kürk derken yapay kürklerden bahsediyoruz tabi ki, birçok hayvanın vahşice katledilmesi sonucunda başta PETA olmak üzere pek çok örgüt yapay kürke özendirmek için kampanya hazırlamıştır.
Her yaşa, her bedene uygun hitap etmesi bakımından kürkler birçok markanın yeni tasarımlarıyla etkisi devam edecek gibi gözüküyor.

0 yorum:

Yorum Gönder