20 Haziran 2017 Salı

Merhaba Rockstyle!Siyahların İçinden Gelsem sanaa.. 'RockStyle'
Aydınlık dünyamıza karartan!
Gündüzümüze gece, güneşimize gölge...
Benliğimize biraz sen, biraz da siyah katan tarz.
Her insanın hayatının bir döneminde karşılaştığı; modernimsi, sanki biraz çocuksu marjinal akım, modası geçmeyen hippi, biraz da desenler.
Rockstyle tarzının büyüsüne kapılmaya hazır mıyız?
Aslında bu tarz hakkında herkes kadar bilgiye sahibim. Hayatımıza Rock grup t-shirtleri ile girmiş ve ardı arkası kesilmeyen parçalar ile destek sağlanarak 60'lar dan günümüze gelmeyi başarmış nadir kıymetlilerimizden kendileri.
O zaman bizlere de hoşgeldin efendim, demek kalıyor. Korkutucu mu sanki yaa! yani böyle bu tarz giyinen kızlar genelde abartılı makyajlar gözünü kapkara boyar falan metalci deniliyor galiba abartılı zincirler ve ortamda garip bağrışlar... Allah deyim konumuz onlar değil! bizimki onlardan biraz sade, gel gelelim bu tarzı hakkıyla ve doğru yapan yabancı bloggerlar var. Benim genellikle ilham aldığım ve takip ettiğim bloggerlar bu işin doayeni adeta..
Beğendiğim Blogger'ların sizler için hazırladığım tasarımlara göz atmaya ne dersiniz?. Hem bu sene bu tarzın olmazsa olmaz parçalarına da bir giriş yapalım hep birlikte.
Rockstyle'nın Kraliçesi sence hangisi?

Seçtiğim isimler arasında en fazla hangisini beğendiniz?
onlara puan kazandırmak isterseniz yorum yapabilirsiniz.
Bakalım hangisi en fazla  puanın sahibi olacak?


Tarzımıza kattığımız ufak detaylar, hoş sürprizler!
Sadece siyah değil aslında! hayatın bizlere sunduğu onlarca renk de kullanılıyor bu stilde.
Birçok parçasını Yabancı ve Türk bloggerların üzerinde görmek mümkündür. Onları incelemekte bizlere düşüyor, keyifle yapacağımı söylemeden geçemeyeceğim. Bakalım bu konuda ne kadar başarılılar, şimdiden rekabet kokmaya başlıyor gibi;
Hadi o zaman hazırsanız başlayalım.


Ayakkabı tercihleriyle başlıyorum. Hımm benim Rockstyle sitilinde dikkatimi çekenler: Spor ayakkabılar ve postallar oluyor. İçlerine giyilen file ve çizgili çoraplarda bu stilin olmazsa olmazları..

Rock grup T-shirtlerini unutursak ciyerimiz kurusun!
Evet evet hala, bıkmadan karşılıksız seviyoruz.
Bu t-shirtleri tüm kombinlere kolayca uygulamak mümkündür.


Erkeklerde ise; Converse ile başlayan stile verilen tepkileri görmek mümkündür. Bir tarafın, hayatımda giymem diye restti diğer tarafın ise ayağından çıkarmadığı eğlenceli ayakkabılar. Rockstyle stilini destekleyen diğer önemli parça ise: kuskusuz kareli gömleklerdir. Sadeliğe biraz hareket için erkeklere önerim bu stile bir göz atın derim.İşte Kombinlerr💫
Kullandığım fotoğrafların İnstagram hesapları;5 yorum:

  1. Bence luanna! tarzına bayıldımm.

    YanıtlaSil
  2. Luanna ve luannalara gelsin sıradaki parça :)

    YanıtlaSil
  3. Rockstyle demek luanna demek�� acaba gelicek hafta luanna'nın aksesuarlarını inceler misin? Şimdiden paylaşımın için teşekkürler ��

    YanıtlaSil