7 Temmuz 2017 Cuma

2017’ye damga vuran terlik modelleri


Yaz Trendi, Terlikler ile Yapılacak en Cool Kombinler

Yaz aylarının güzel günlerini kâbusa dönüştürmeyi kimse istemez!

Ayaklarımızın rahat olması demek, bizimde huzurlu vakit geçirmemiz demektir. Biz tercihimize bu sezon hem ayağımıza hem de gözlerimize hitap eden terliklerden yana kullanıyoruz.

Sıcak havalarda ayakkabı seçimi çok önemlidir. İdeal rahat ayakkabıyı bulmak için debelenip duracağınıza bize kulak verin ve kendinize en ideal terlik seçimini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Şık olmak için illa o narin ayaklarımıza işkence çektirircesine, ince topuklar ile zar zor ayakta durmamıza gerek olmadığını söylemek istiyorum. Terlikler ayaklarımızı terletmez, acı çektirmez ve ayaklarımızın rahat etmesini sağlıyor.

Bu sezon herkesin ayağında görmeye alıştığımız, plajlardan elini eteğini çekerek sokak modasında da boy göstermeye başlayan terliklerin yüzlerce çeşit i bulunuyor.

Terlik çeşitleri
1-      İlk olarak terlik tercihimize en rahat olandan başlamak istiyorum. Ayağınızı hiç olmadığı kadar rahat ettirerek yere basıyormuş hissi uyandıran topuksuz, sade modeller en fazla kullanılanlar arasındadır.
       Bu sezon en fazla kullanılan modeller arasında tüylü, fiyonklu, çarık, birkenstock,  parmak arası terliklerdir.
      Babetler den kurtulma zamanı gelmedi mi sizce de?

Tüylü modeller

BirkenstockÇarık modelleri                                                

Parmak arası Birkenstock2-      Diğer seçenek ise boyunun kısa olmasından şikâyetçi,  fakat şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için üretilmiş ideal ve rahat olan Topuklu modellerdir.
Neredeyse tüm markaların bünyesinde barındırdığı, aynı modelin farklı kalıp ve elastik özelliklere sahip olan topuklu terlikler, markaların müşterilerine sunduğu velinimetleri adeta..
Kombinler

0 yorum:

Yorum Gönder