24 Aralık 2016 Cumartesi

indirim indirim indirimmmmmmm

İndirimden ne haber?

2016 yılının son demlerini  yaşadığımız şu günlerde, tek istediğimiz aslında sıcacık battaniye altında kahveni yudumlayarak, film izlemek diyemeyeceğim :) tabi ki de alışveriş sitelerinde dolaşmak!!! tabi herkese diyemeyeceğim bazı insanlara sıkıcı gelip zevk vermeyebilir.
Bize daha fazla zevk veren aslında Mağaza gezmek dokunarak satın almak daha eğlenceli ve güvenli olabilir, ancak bu soğukta hele de benim gibi üşengeçseniz battaniye altı daha keyif verici olabilir.


Hepimizin bildiği gibi internet alışverişini insanlar pek tasnif etmiyor ve güvenilmiyor.  Ama vücudunuzu tanıyor, ne istediğinizi biliyor ve sitesine baktığınız markaların ürünleri hakkında bilgi sahibiyseniz pek bir sıkıntı çıkacağını tahmin etmiyorum. Hazır İndıtex grubu da online mağazasını açmışken fırsatları kaçırmayın derim, Üzülürsünüz!!!


Markalar ne zaman indirime giriyor?

Geçtiğimiz günlerde Black Friday adlı kampanya tüm dünyada çılgınca uygulandı ve markaların neredeyse hepsi sadece bu hafta sonu %20, %30' a varan indirimleriyle gündemde yerini aldı.Yılbaşına sayılı günler kala markalar yılbaşı koleksiyonları hazırlamakta ve vitrinleri, online internet sitelerini kırmızı renk, hediyelikler ve indirimler süslemektedir.

Genel indirimlerden bahsedelim biraz da. Genellikle İndıtex grubu, Mango, H&M ( benim takip ettiğim markalar), aralık ayı başlangıcında yavaş yavaş bazı ürünlerinde genellikle yazlık ürünlerinde kampanyalar ile geçmiş sezonun ürünlerini ellerinden çıkarmak için %10, %15' e varan indirimleriyle karşımıza çıkıyor. Aralık sonunda %50 indirime girerek kış ürünlerinin bir çoğu indirime giriyor ve bu dönemler tabi ki indirim çılgınlığının başlangıcı olarak adlandırılıyor. Benim tavsiyem %50 indirim zamanlarını kaçırmamanız ürünlerin stokları boşaldığı için ileriki zamanlarda beden bulmakta zorlanabilirsiniz. Son olarak ta Şubat ve Mart başı bayram günü gibi gelen %70, %80'e varan indirimlerle kış sezonu yavaş yavaş kapanıp yerini ilkbaharın renkli ve cıvıltılı koleksiyonlarına bırakıyor.

(bunlar bu sezonun yeni indirimleridir geçmiş sezona ait değildir)

Hazır şu zamanlarda %50 indirim varken (ayarı kaçırmadan)

Herkese İyi Alışverişlerrr

0 yorum:

Yorum Gönder